TOP 10 BESTSELLERÓW W SEZONIE LETNIM!

Wełna jest doskonała na każdą porę roku! Zauważyliśmy jednak, że część naszych produktów zamawiacie częściej w zimie a inne w lecie. W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was ściągę! :)

Wełna idealna na każdą porę roku!

Naturalna wełna jest idealna na każdą porę roku. Często pytacie, czy wełna jest dobra na lato. Zastanawiacie się również, czy wełna chłodzi w lecie?

Poranne wstawanie – to już nie problem!

Czy gdybyście mieli wymienić najbardziej nielubiany przedmiot w domu, byłby to budzik ? Jeśli taka odpowiedź przyszła Wam do głowy – koniecznie przeczytajcie!

Jak pielęgnować i prać wełnę?

Wszystkie produkty z naturalnej wełny zachwycają swoją naturalnością, wyjątkowymi właściwościami zdrowotnymi i użytkowymi. Należy o nie odpowiednio zadbać, aby służyły nam wiele lat. W kilku prostych radach udzielimy Wam wskazówek, jak należy dbać o produkty wełniane.

Konkurs luty 2022

Z okazji zbliżających się 30-tych urodzin firmy, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest Koc Camel 3D z kolekcji Diamond z naturalnej wełny wielbłądziej o wymiarach 160x200cm i gramaturze 700g/m2. Kliknij w zdjęcie, aby poznać szczegóły.

Nowego początki, potrzebne porządki! O tym, jak nie zwariować w styczniu!

Wraz z nadejściem stycznia stawiamy przed sobą nowe wyzwania i cele, które po dwóch, góra trzech tygodniach okażą się dla większości z nas trudne do kontynuowania. I nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie olbrzymie wyrzuty sumienia i poczucie porażki, które towarzyszą porzuceniu noworocznych postanowień.

Bezsenność - rosnący problem XXI wieku. Jak sobie z nią radzić?

Badania wskazują, że obecnie aż 40% populacji może mieć krótkotrwałe lub przewlekłe problemy ze snem. Zdarza się, że oprócz kilkudniowych problemów z zasypianiem, bezsenność może trwać znacznie dłużej, nawet kilka miesięcy. Co może mieć wpływ na nasz sen i jakie nawyki warto wprowadzić do naszego życia, by cieszyć się zdrowym, jakościowym odpoczynkiem?

Naturalna wełna w niższych cenach. Co kupić w Black Friday?

Black Friday, czyli szaleństwo przedświątecznych zakupów, już od kilku lat cieszy się popularnością Polaków. To przede wszystkim okazja na kupienie produktów wysokiej jakości w naprawdę korzystnej cenie. Specjalnie z myślą o naszych klientach, przygotowaliśmy specjalną promocję, która trwa od 25 listopada aż do 1 grudnia! Co z naturalnej wełny warto kupić podczas Black Friday?