SPOSOBY WYSYŁKI, FORMY TRANSPORTU

ZASADY WYSYŁKI ZAMÓWIONEGO TOWARU:

Dostawy są realizowane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem, Pocztą Polską lub do Paczkomatu/

Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej tylko po wcześniejszym opłaceniu kosztów wysyłki do danego kraju. O wysokości kosztów wysyłki Kupujący zostanie poinformowany przez sprzedawcę oddzielnym mailem.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu za granicę mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Przy zakupie za kwotę powyżej 200zł nie doliczamy kosztu transportu na terenie Polski.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

W takim wypadku prosimy o zgłoszenie reklamacji bezpośrednio u kuriera.

STAN REALIZACJI ZAMÓWIENIA I PRZESYŁKI

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się.

Jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia. (podając numer zamówienia oraz swój e-mail).