Kamizelka Merynos model NEVA

(0 opinie)
290,00 zł
Kolor
ulubione ulubione
czas realizacji 2-3 dni robocze

 • Opis produktu
 • Szczegóły techniczne
 • Opinie o produkcie
 • Zapytaj o produkt
 • Wysyłka:
 • Dostępność: dostępne

Polecane:

Opis produktu:

Kamizelka wykonana jest z dzianiny futerkowej, z naturalnej wełny merynos. Dostępna w kilku kolorach do wyboru. Specjalnie do kamizelek stosujemy materiał w  o gramaturze 420g/m2, dzięki czemu wełna jest miękka i dobrze układa się na ciele.

Kamizelka NEVA to elegancka, ciepła kamizelka, która nadaje się zarówno do sportowej jak i bardziej oficjalnej stylizacji.

Model ma prosty krój, a wydłużona forma nadaje sylwetce smukłości.

Kamizelkę można nosić rozpiętą jak również zapiętą na guziki.

Kamizelka posiada dwie wygodne kieszenie.

Dostępne rozmiary:

S/M

Szer. mierzona na płasko: 50cm

Dł. przodu 97cm

Dł. tyłu 100cm

L/XL

Szer. mierzona na płasko: 57cm

Dł. przodu 98cm

Dł. tyłu 102cm

2L/3XL

Szer. mierzona na płasko: 64cm

Dł. przodu 98cm

Dł. tyłu 102cm

Szczegóły techniczne

Kolekcja Economy Collection
Wełna Merynos
Rozmiar S/M | L/XL | 2L/3XL
Gramatura 420g/m2
Gwarancja 1 rok

Dobre bo polskie, ekologiczne i naturalne.

Wybierając produkty można kierować się sercem albo rozumem. U nas nie musisz wybierać. Serce podpowiada, że najlepsze są wyroby naturalne, ekologiczne i zdrowe. Takie właśnie są nasze produkty! Dbamy nie tylko o sam wyrób gotowy, aby był ekologiczny, ale także o detale, m.in. pakowanie. Mamy do wyboru 2 dostępne opakowania: kartonowe - w 100% ekologiczne, gdyż dbamy o środowisko, ale także do wyboru foliowe - wielokrotnego użytku, wykonane z folii z recyklingu, dzięki czemu zużyto mniej wody, energii i wygenerowano mniej odpadów. Rozumiemy, że dając nasz wyrób na prezent, albo chcąc schować go w szafie np. na zimę możesz użyć właśnie tego drugiego rodzaju opakowania, ale to Ty o tym decydujesz. Każdy produkt jest nowy i pakowany zgodnie z Twoim wyborem, dokonywanym na ostatnim etapie składania zamówienia. Rozum podpowiada, że warto wspierać polskie, regionalne firmy. Jesteśmy producentem wyrobów wełnianych od 1992 roku, z małej wioski pod Zieloną Górą. Wielu naszych pracowników jest z nami od początku istnienia firmy, dzięki czemu swoim wieloletnim doświadczeniem stanowią o atucie naszej marki, co gwarantuje najwyższą jakość produktów. Wybierając nas, kierujesz się zarówno sercem, jak i rozumem.

alpaca.png
zdjęcia różne na stronę internetową.png

Merynos Europejski kolekcja Economy

Wełna z owiec merynosów pozyskiwana jest od owiec hodowanych w Europie. Naturalna wełna merynosów daje przyjemne uczucie w kontakcie ze skórą, zapewnia jej mikromasaż oraz poprawia ukrwienie. Włókno wełniane przycięte jest na wysokość około 14 mm, co daje optymalny komfort podczas użytkowania. Wełna występuje w szerokiej gamie wzorów, w jednolitych kolorach lub odcieniu naturalnej bieli. Jest chętnie wybierana przez naszych klientów ze względu na przystępną cenę oraz bogate wzornictwo. Bogactwo barw i motywów wprowadza do wnętrz optymistyczną energię oraz sprawia, że te wyroby nigdy się nie nudzą. Na produkty z Merynosa Europejskiego w kolekcji Economy udzielamy 1 rok gwarancji.

Właściwości wełny

Wyjątkowe właściwości naturalnej wełny predysponują je do stosowania w rehabilitacji i medycynie.

WŁAŚCIWOŚCI ANTYALERGICZNE I ANTYBAKTERYJNE:

Uniemożliwia zagnieżdżaniu się kurzu i roztoczy. Tworzy środowisko nieprzyjazne bakteriom.

WŁAŚCIWOŚCI ANTYREUMATYCZNE:

Łagodzi bóle reumatyczne i stany zapalne. Ułatwia szybszą regenerację mięśni. Poprawia krążenie krwi. Niweluje uczucie odrętwienia i gwałtownych skurczy mięśni.

WŁAŚCIWOŚCI HIGROSKOPIJNE:

Gwarantuje optymalny obieg powietrza. Odprowadza wilgoć na zewnątrz produktu. Nie powoduje uczucia wilgoci na skórze.

WŁAŚCIWOŚCI TERMOAKTYWNE:

Zapewnia optymalną temperaturę ciała. Pomaga zatrzymać ciepło, gdy jest zimno i ochłodzić się, gdy jest gorąco.

prod2.png
prod1.png

Certyfikaty

Podczas produkcji musimy zachować wysokie standardy jakościowe i korzystać tylko ze sprawdzonych i bezpiecznych materiałów. Aby podnieść zaufanie klientów poddajemy nasze produkty regularnej certyfikacji w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi. Wszystkie nasze produkty są certyfikowane znakami: Przyjazny dla człowieka, Bezpieczny dla dziecka, Safe for Baby. 

Znak ekologiczny "Przyjazny dla Człowieka" potwierdza właściwości humanoekologiczne naszych wyrobów i zapewnia, że proces ich wytwarzania jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi w zakresie normatywów higienicznych. Certyfikat jest potwierdzeniem, że w naszych wyrobach nie ma substancji chemicznych i szkodliwych dla człowieka.

Znaki "Bezpieczny dla Dziecka", "Safe for Baby" potwierdzają, że nasze wyroby są bezpieczne i mogą być użytkowane przez młodsze dzieci i niemowlęta. Certyfikaty potwierdzają, że produkty są wolne od substancji toksycznych i niebezpiecznych a konstrukcja wyrobu zapewnia funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.

Certyfikat "WOOLMARK" to jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków na świecie dla produktów z wełny. Wyroby nim oznakowane są wykonane z najwyższej jakościowo, czystej, żywej wełny. Certyfikat ważny jest tylko z numerem licencji. Nasz numer to 0086PL98W. 

Wyroby medyczne

Jesteśmy członkami elitarnego STOWARZYSZENIA WYTWÓRCÓW WYROBÓW MEDYCZNYCH Z DZIANIN WEŁNIANYCH. Posiadamy licencję WOOLBRAND świadczącą o najwyższej jakości produkowanych wyrobów. Nasz numer licencji to S1005/PL/05/2021. Tylko kilka firm może pochwalić się takim certyfikatem. Szukając produktu wełnianego zapytaj o ten dokument. Potwierdza on m.in. że wyroby są wyprodukowane ze 100% czystej, żywej wełny w runie.

Nasze wyroby są objęte stawką obniżoną 8% VAT, gdyż są zarejestrowane jako wyroby rehabilitacyjne w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Wyroby rehabilitacyjne z dzianin wełnianych mogą być stosowane zarówno samodzielnie wytwarzając ciepło w kontakcie ze skórą, jak również w celu przedłużenia efektu cieplnego wywołanego zabiegami fizykalnym, których celem jest uzyskanie leczniczego przegrzania tkanek. Dzięki swoim właściwościom zdrowotnym (poprawa ukrwienia skórnego, podwyższenie progu odczuć bólowych, zmniejszenia napięcia mięśniowego i zmniejszenie lepkości mazi stawowej) mogą być wykorzystane zarówno przed ćwiczeniami ruchowymi – przygotowanie tkanek do ćwiczeń – a także po ich zakończeniu utrwalając osiągnięty efekt terapeutyczny.

prod2.png
b%C3%B3l.png

Schorzenia - profilaktyka

Kamizelka z dzianin wełnianych może być stosowana zarówno samodzielnie wytwarzając ciepło w kontakcie ze skórą, jak również w celu przedłużenia efektu cieplnego wywołanego zabiegami fizykalnymi, których celem jest uzyskanie leczniczego rozgrzania tkanek. Zaleca się okrywanie kamizelką części ciała poddawanej zabiegom rehabilitacyjnym, w ciągu dnia, a nawet podczas snu.

Dzięki swoim właściwościom zdrowotnym (poprawa ukrwienia skórnego, zmniejszenie napięcia mięśniowego) kamizelka może być wykorzystana zarówno przed ćwiczeniami ruchowymi, aby przygotować i rozgrzać tkanki do ćwiczeń, a także po ich zakończeniu, aby utrwalić osiągnięty efekt terapeutyczny. 

Kamizelka może mieć zastosowanie profilaktyczne i lecznicze w następujących stanach i jednostkach chorobowych:

 • reumatoidalne zapalenie stawów
 •  zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
 • choroby zwyrodnieniowo-dyskopatyczne kręgosłupa
 • choroby zwyrodnieniowe stawów obwodowych
 •  stany pourazowe narządu ruchu
 •  choroby naczyń obwodowych
 •  choroby przebiegające z zaburzeniami termoregulacji
 •  nadmierna potliwość
 • w innych schorzeniach według zaleceń lekarza

Wyrób może być używany w profilaktyce odleżyn.

Opinie o produkcie:

0

(0 opinie)

NAPISZ SWOJĄ OPINIĘ O Kamizelka Merynos model NEVA

Napisz swoją opinię

Zapytaj o produkt

*Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności