Kamizelka Merynos model TEFARA kolor jednolity

(0 opinie)
250,00 zł
Kolor
ulubione ulubione
czas realizacji 2-3 dni robocze

 • Opis produktu
 • Szczegóły techniczne
 • Opinie o produkcie
 • Zapytaj o produkt
 • Wysyłka:
 • Dostępność: dostępne

Polecane:

Opis produktu:

Kamizelka wykonana jest z dzianiny futerkowej, z naturalnej wełny merynos. Jest w jednolitym, wybranym kolorze. Specjalnie do kamizelek stosujemy materiał w strukturze baranka, o gramaturze 420g/m2, z krócej przystrzyżonym włosem niż standardowo w merynosie europejskim, tj. na ok. 12mm, dzięki czemu materiał dłużej zachowuje trwałość i wygląd. Po jednej stronie wełna jest gęsta, a druga strona pokryta jest delikatnym, krótkim meszkiem. Model TAFARA cechuje się dużymi kieszeniami, naszytymi na wierzchu kamizelki oraz kapturem. Kamizelka zapinana jest na zamek. Produkt wykończony jest elegancką lamówką, która stanowi dodatkową ozdobę produktu oraz podkreśla jego kolor. 

Szczegóły techniczne

Kolekcja Economy Collection
Wełna Merynos
Rozmiar .Rozmiary kamizelki na płasko (szerokość x długość).
1. S (51cm x 69cm)
2. M (53cm x 71cm)
3. L (55cm x 74cm)
4. XL (57cm x 76cm)
5. 2XL (59cm x 78cm)
6. 3XL (61cm x 80cm)
7. 4XL (63cm x 82cm)
Wzór Bez wzoru
Gramatura 420g/m2
Gwarancja 1 rok

Dobre bo polskie, ekologiczne i naturalne.

Wybierając produkty można kierować się sercem albo rozumem. U nas nie musisz wybierać. Serce podpowiada, że najlepsze są wyroby naturalne, ekologiczne i zdrowe. Takie właśnie są nasze produkty! Dbamy nie tylko o sam wyrób gotowy, aby był ekologiczny, ale także o detale, m.in. pakowanie. Mamy do wyboru 2 dostępne opakowania: kartonowe - w 100% ekologiczne, gdyż dbamy o środowisko, ale także do wyboru foliowe - wielokrotnego użytku, wykonane z folii z recyklingu, dzięki czemu zużyto mniej wody, energii i wygenerowano mniej odpadów. Rozumiemy, że dając nasz wyrób na prezent, albo chcąc schować go w szafie np. na zimę możesz użyć właśnie tego drugiego rodzaju opakowania, ale to Ty o tym decydujesz. Każdy produkt jest nowy i pakowany zgodnie z Twoim wyborem, dokonywanym na ostatnim etapie składania zamówienia. Rozum podpowiada, że warto wspierać polskie, regionalne firmy. Jesteśmy producentem wyrobów wełnianych od 1992 roku, z małej wioski pod Zieloną Górą. Wielu naszych pracowników jest z nami od początku istnienia firmy, dzięki czemu swoim wieloletnim doświadczeniem stanowią o atucie naszej marki, co gwarantuje najwyższą jakość produktów. Wybierając nas, kierujesz się zarówno sercem, jak i rozumem.

alpaca.png
zdjęcia różne na stronę internetową.png

Merynos Europejski kolekcja Economy

Wełna z owiec merynosów pozyskiwana jest od owiec hodowanych w Europie. Naturalna wełna merynosów daje przyjemne uczucie w kontakcie ze skórą, zapewnia jej mikromasaż oraz poprawia ukrwienie. Włókno wełniane przycięte jest na wysokość około 14 mm, co daje optymalny komfort podczas użytkowania. Wełna występuje w szerokiej gamie wzorów, w jednolitych kolorach lub odcieniu naturalnej bieli. Jest chętnie wybierana przez naszych klientów ze względu na przystępną cenę oraz bogate wzornictwo. Bogactwo barw i motywów wprowadza do wnętrz optymistyczną energię oraz sprawia, że te wyroby nigdy się nie nudzą. Na produkty z Merynosa Europejskiego w kolekcji Economy udzielamy 1 rok gwarancji.

Właściwości wełny

Wyjątkowe właściwości naturalnej wełny predysponują je do stosowania w rehabilitacji i medycynie.

WŁAŚCIWOŚCI ANTYALERGICZNE I ANTYBAKTERYJNE:

Uniemożliwia zagnieżdżaniu się kurzu i roztoczy. Tworzy środowisko nieprzyjazne bakteriom.

WŁAŚCIWOŚCI ANTYREUMATYCZNE:

Łagodzi bóle reumatyczne i stany zapalne. Ułatwia szybszą regenerację mięśni. Poprawia krążenie krwi. Niweluje uczucie odrętwienia i gwałtownych skurczy mięśni.

WŁAŚCIWOŚCI HIGROSKOPIJNE:

Gwarantuje optymalny obieg powietrza. Odprowadza wilgoć na zewnątrz produktu. Nie powoduje uczucia wilgoci na skórze.

WŁAŚCIWOŚCI TERMOAKTYWNE:

Zapewnia optymalną temperaturę ciała. Pomaga zatrzymać ciepło, gdy jest zimno i ochłodzić się, gdy jest gorąco.

prod2.png
prod1.png

Certyfikaty

Podczas produkcji musimy zachować wysokie standardy jakościowe i korzystać tylko ze sprawdzonych i bezpiecznych materiałów. Aby podnieść zaufanie klientów poddajemy nasze produkty regularnej certyfikacji w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi. Wszystkie nasze produkty są certyfikowane znakami: Przyjazny dla człowieka, Bezpieczny dla dziecka, Safe for Baby. 

Znak ekologiczny "Przyjazny dla Człowieka" potwierdza właściwości humanoekologiczne naszych wyrobów i zapewnia, że proces ich wytwarzania jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi w zakresie normatywów higienicznych. Certyfikat jest potwierdzeniem, że w naszych wyrobach nie ma substancji chemicznych i szkodliwych dla człowieka.

Znaki "Bezpieczny dla Dziecka", "Safe for Baby" potwierdzają, że nasze wyroby są bezpieczne i mogą być użytkowane przez młodsze dzieci i niemowlęta. Certyfikaty potwierdzają, że produkty są wolne od substancji toksycznych i niebezpiecznych a konstrukcja wyrobu zapewnia funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.

Certyfikat "WOOLMARK" to jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków na świecie dla produktów z wełny. Wyroby nim oznakowane są wykonane z najwyższej jakościowo, czystej, żywej wełny. Certyfikat ważny jest tylko z numerem licencji. Nasz numer to 0086PL98W. 

Wyroby medyczne

Jesteśmy członkami elitarnego STOWARZYSZENIA WYTWÓRCÓW WYROBÓW MEDYCZNYCH Z DZIANIN WEŁNIANYCH. Posiadamy licencję WOOLBRAND świadczącą o najwyższej jakości produkowanych wyrobów. Nasz numer licencji to S1005/PL/05/2021. Tylko kilka firm może pochwalić się takim certyfikatem. Szukając produktu wełnianego zapytaj o ten dokument. Potwierdza on m.in. że wyroby są wyprodukowane ze 100% czystej, żywej wełny w runie.

Nasze wyroby są objęte stawką obniżoną 8% VAT, gdyż są zarejestrowane jako wyroby rehabilitacyjne w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Wyroby rehabilitacyjne z dzianin wełnianych mogą być stosowane zarówno samodzielnie wytwarzając ciepło w kontakcie ze skórą, jak również w celu przedłużenia efektu cieplnego wywołanego zabiegami fizykalnym, których celem jest uzyskanie leczniczego przegrzania tkanek. Dzięki swoim właściwościom zdrowotnym (poprawa ukrwienia skórnego, podwyższenie progu odczuć bólowych, zmniejszenia napięcia mięśniowego i zmniejszenie lepkości mazi stawowej) mogą być wykorzystane zarówno przed ćwiczeniami ruchowymi – przygotowanie tkanek do ćwiczeń – a także po ich zakończeniu utrwalając osiągnięty efekt terapeutyczny.

prod2.png
b%C3%B3l.png

Schorzenia - profilaktyka

Kamizelka z dzianin wełnianych może być stosowana zarówno samodzielnie wytwarzając ciepło w kontakcie ze skórą, jak również w celu przedłużenia efektu cieplnego wywołanego zabiegami fizykalnymi, których celem jest uzyskanie leczniczego rozgrzania tkanek. Zaleca się okrywanie kamizelką części ciała poddawanej zabiegom rehabilitacyjnym, w ciągu dnia, a nawet podczas snu.

Dzięki swoim właściwościom zdrowotnym (poprawa ukrwienia skórnego, zmniejszenie napięcia mięśniowego) kamizelka może być wykorzystana zarówno przed ćwiczeniami ruchowymi, aby przygotować i rozgrzać tkanki do ćwiczeń, a także po ich zakończeniu, aby utrwalić osiągnięty efekt terapeutyczny. 

Kamizelka może mieć zastosowanie profilaktyczne i lecznicze w następujących stanach i jednostkach chorobowych:

 • reumatoidalne zapalenie stawów
 •  zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
 • choroby zwyrodnieniowo-dyskopatyczne kręgosłupa
 • choroby zwyrodnieniowe stawów obwodowych
 •  stany pourazowe narządu ruchu
 •  choroby naczyń obwodowych
 •  choroby przebiegające z zaburzeniami termoregulacji
 •  nadmierna potliwość
 • w innych schorzeniach według zaleceń lekarza

Wyrób może być używany w profilaktyce odleżyn.

Opinie o produkcie:

0

(0 opinie)

NAPISZ SWOJĄ OPINIĘ O Kamizelka Merynos model TEFARA kolor jednolity

Napisz swoją opinię

Zapytaj o produkt

*Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności