Kołdra Merynos wzór LAGOS

(0 opinie)
415,00 zł
ulubione ulubione
czas realizacji 2-3 dni robocze

 • Opis produktu
 • Szczegóły techniczne
 • Opinie o produkcie
 • Zapytaj o produkt
 • Wysyłka:Kurier | Paczkomat | Odbiór osobisty
 • Dostępność: dostępne

Polecane:

Opis produktu:

Kołdra wełniana została przez nas uszyta z dwóch warstw dzianiny futerkowej ze 100% naturalnej wełny merynosów o gramaturze 960g/m2 (2 warstwy po 480g/m2), które są ze sobą trwale zszyte. Wełna ma gładką, jednolitą strukturę. Połączyliśmy dwie różne warstwy: jedna ozdobiona jest wzorem, natomiast druga jest w jasnym, naturalnym kolorze wełny. To sprawia, że kołdra jest dwustronna i przewracając kołdrę na drugą stronę, możemy szybko zmieniać wystrój sypialni, np. wraz ze zmianą pory roku.

Produkt wykończyliśmy elegancką lamówką dopasowaną kolorystycznie do wyrobu, co stanowi dodatkową ozdobę produktu. Potrzebujesz innego wymiaru, który nie jest podany w tabeli wymiarów? Napisz do nas, a uszyjemy go specjalnie dla Ciebie!

Nie wiesz, jak pielęgnować taki produkt? Kliknij tutaj -> link do pielęgnacji i poznaj tajniki pielęgnacji wełny, aby kołdra posłużyła Ci na lata.

Szczegóły techniczne

Wełna Merynos
Gramatura 960g/m2 (480g/m2 - każda warstwa)

Dodatkowe informacje dotyczące wyrobu medycznego

Nasza kołdra wełniana jest wyrobem rehabilitacyjnym zarejestrowanym w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie. Oznacza to, że na każdym etapie jej tworzenia podlega restrykcyjnym kontrolom i przechodzi procesy certyfikacji.

Posiada ona wiele certyfikatów. Chcesz wiedzieć jakich? Kliknij tutaj -> link do certyfikatów

Używając naszej kołdry odczujesz przyjemne ciepło. Podczas używania kołdry poprawi się ukrwienie skórne, dzięki czemu będziesz odczuwać mniejsze bóle mięśni, jak również stawów. Kołdra może mieć zastosowanie profilaktyczne i lecznicze w następujących stanach i jednostkach chorobowych:

 • - reumatoidalne zapalenie stawów
 • - zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
 • - choroby zwyrodnieniowo kręgosłupa i stawów
 • - stany pourazowe narządu ruchu
 • - choroby przebiegające z zaburzeniami termoregulacji
 • - nadmierna potliwość
 • - w innych schorzeniach według zaleceń lekarza
bol.png

Opinie o produkcie:

0

(0 opinie)

NAPISZ SWOJĄ OPINIĘ O Kołdra Merynos wzór LAGOS

Napisz swoją opinię

Zapytaj o produkt

*Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności