Wałek do medytacji / jogi Merynos

(0 opinie)
195,00 zł
Kolor
ulubione ulubione
czas realizacji 2-3 dni robocze

  • Opis produktu
  • Szczegóły techniczne
  • Opinie o produkcie
  • Zapytaj o produkt
  • Wysyłka:Kurier | Odbiór osobisty
  • Dostępność: dostępne

Polecane:

Opis produktu:

Wałek do medytacji/jogi ze 100% wełny merynosów.

Przedstawiamy Państwu wałek do medytacji! Niezbędne akcesorium stosowane do prawidłowego ułożenia ciała podczas wchodzenia w pozycje jogi. Zewnętrzna poszewka naszego wałka została uszyta ze 100% wełny z merynosów. Wkład poduszki uszyty jest z grubej, naturalnej bawełny i wypełniony oczyszczaną łuską gryki.

Łuski gryczane nagrzewają się nie wyżej niż temperatura, która na nią oddziałuje. Dzięki tej unikalnej właściwości wałek nie powoduje przegrzania miejsc, z którymi ma bezpośredni kontakt podczas ćwiczeń. Pomiędzy łuskami znajdują się szczelinki, które zapewniają cyrkulację powietrza, co zapobiega poceniu się materiału.

Wałek jest schowany w bawełniany pokrowiec, chroniący przed zabrudzeniami i umożliwiający łatwy transport.
Nasz wałek do medytacji został wyposażony w zamek automatyczny, dzięki czemu zdjęcie wełnianej poszewki zewnętrznej jest szybkie i wygodne.
Długość: 70cm, wysokość 13cm.
Bawełniany worek do noszenia maty w zestawie.

UWAGA: Przy zamówieniu mat do ćwiczeń prosimy o wybieranie dostawy kurierem. Niestety maty nie mieszczą się do paczkomatu

Szczegóły techniczne

Wełna Merynos
Gramatura 500g/m2

Dlaczego gryka?

Początki zastosowania gryki wiążą się nie tylko z walorami spożywczymi tej wspaniałej rośliny. Dawnej wykorzystywano środki nasion, z których wytwarzano mąkę i kaszę. Jednak już około 2000 lat temu łuska gryczana została doceniona jako wypełnienie poduszek i materacy. Łupiny owocu są twarde lecz elastyczne. Jako wypełnienie poduszek, doskonale dostosowują się do kształtu ciała. Łuski, przesuwajac się pod ciężarem ciała, pobudzają mikrokrążenie obwodowe. Łupiny / łuski są odporne na zgniecenia. Przesypują się swobodnie nie ulegając spękaniom. Nie odkształcają się i nie zbijają, a szczeliny znajdujące się pomiędzy nimi, zapewniają swobodną cyrkulację powietrza. Co ciekawe, wypełnienie poduszek z upływem czasu nie ulega zużyciu. Przeciwnie - przemieszczające się pod wpływem nacisku łuski ziaren, ocierają się jedno o drugie powodując polerowanie powierzchni. Wypełnione łuską gryki produkty zachowują swoje właściwości przez długie lata.

Dodatkowe informacje dotyczące wyrobu medycznego.

Nasze wałki wełniane są wyrobem rehabilitacyjnym zarejestrowanym w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie. Oznacza to, że na każdym etapie ich tworzenia podlegają restrykcyjnym kontrolom i przechodzą procesy certyfikacji. Posiadają one wiele certyfikatów. Chcesz wiedzieć jakich? Kliknij tutaj -> link do certyfikatów. Używając naszych wałków odczujesz przyjemne ciepło. Podczas używania poprawi się ukrwienie skórne, dzięki czemu będziesz odczuwać mniejsze bóle stawów. Wałki wełniane wełniane mogą mieć zastosowanie profilaktyczne i lecznicze w następujących stanach i jednostkach chorobowych.

- reumatoidalne zapalenie stawów
- zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
- choroby zwyrodnieniowo-dyskopatyczne kręgosłupa
- choroby zwyrodnieniowe stawów obwodowych
- stany pourazowe narządu ruchu
choroby naczyń obwodowych
choroby przebiegające z zaburzeniami termoregulacji
- nadmierna potliwość
- w innych schorzeniach według zaleceń lekarza

Wyroby należy stosować po zabiegach termoterapeutycznych w celu przedłużenia terapeutycznego efektu cieplnego. Wyroby mogą być używane w profilaktyce odleżyn.

bol.png

Opinie o produkcie:

0

(0 opinie)

NAPISZ SWOJĄ OPINIĘ O Wałek do medytacji / jogi Merynos

Napisz swoją opinię

Zapytaj o produkt

*Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności