Koc Kaszmir 3D

(0 opinie)
365,00 zł
Kolor
ulubione ulubione
czas realizacji 2-3 dni robocze

 • Opis produktu
 • Szczegóły techniczne
 • Opinie o produkcie
 • Zapytaj o produkt
 • Wysyłka:
 • Dostępność: dostępne

Opis produktu:

Koc Kaszmir 3D - dzięki zastosowaniu specjalnej techniki tkania, wełna występuje obustronnie.

Jest to przeciwieństwo tradycyjnych koców wełnianych, w których wełna występuje tylko po jednej stronie koca.

Wełna koca jest niezwykle delikatna, gęsta i przyjemna w dotyku. Charakteryzuje się też dużą wytrzymałością i trwałością. Ze względu na swoją delikatność doskonały nawet dla bardzo malutkich dzieci lub niemowlaków.

Z uwagi na bardzo wysoką gramaturę (700g/m2) może być użytkowany jako jednowarstwowa kołdra przez cały rok.

Szczegóły techniczne

Kolekcja Diamond Collection
Wełna Kaszmir
Struktura wełny Gładka
Rozmiar 100x150, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200, 200x220
Wzór Bez wzoru
Gramatura 700g/m2
Gwarancja 5 lat

Dobre bo polskie, ekologiczne i naturalne.

Wybierając produkty można kierować się sercem albo rozumem. U nas nie musisz wybierać. Serce podpowiada, że najlepsze są wyroby naturalne, ekologiczne i zdrowe. Takie właśnie są nasze produkty! Dbamy nie tylko o sam wyrób gotowy, aby był ekologiczny, ale także o detale, m.in. pakowanie. Mamy do wyboru 2 dostępne opakowania: kartonowe - w 100% ekologiczne, gdyż dbamy o środowisko, ale także do wyboru foliowe - wielokrotnego użytku, wykonane z folii z recyklingu, dzięki czemu zużyto mniej wody, energii i wygenerowano mniej odpadów. Rozumiemy, że dając nasz wyrób na prezent, albo chcąc schować go w szafie np. na zimę możesz użyć właśnie tego drugiego rodzaju opakowania, ale to Ty o tym decydujesz. Każdy produkt jest nowy i pakowany zgodnie z Twoim wyborem, dokonywanym na ostatnim etapie składania zamówienia. Rozum podpowiada, że warto wspierać polskie, regionalne firmy. Jesteśmy producentem wyrobów wełnianych od 1992 roku, z małej wioski pod Zieloną Górą. Wielu naszych pracowników jest z nami od początku istnienia firmy, dzięki czemu swoim wieloletnim doświadczeniem stanowią o atucie naszej marki, co gwarantuje najwyższą jakość produktów. Wybierając nas, kierujesz się zarówno sercem, jak i rozumem.

alpaca.png
alpaca-kolory.png

Wełna Kaszmir kolekcja Diamont

Kozy kaszmirskie były znane i wykorzystywane do produkcji kaszmiru już w starożytności. W dzisiejszych czasach wełna kaszmir jest nadal cenionym włóknem ze względu na wyjątkową delikatność. Wełna kaszmir pozyskiwana jest od kóz kaszmirskich hodowanych między innymi w Himalajach. Trudne warunki doprowadziły do wykształcenia u kóz kaszmirskich dwóch warstw okrywy. Zewnętrzna jest bardziej sztywna i chroni przed zimnem i wiatrem. Wewnętrzna ma postać delikatnego puchu. Chroni przed wilgocią i ogrzewa. Włókno kaszmirowe jest bardzo cienkie, wyjątkowo delikatne, a przy tym doskonale ogrzewa. Kaszmir polecamy dla osób, które poszukują wyjątkowej delikatności. Charakteryzuje się pięknym połyskiem i jest bardzo przyjemna w kontakcie ze skórą. Występuje w jasnym, naturalnym kolorze. Wyroby z kaszmirem w kolekcji DIAMOND to ekskluzywna linia produktów z naturalnej wełny. Kolekcja skierowana jest do wymagających klientów, którzy oczekują najwyższej, bezkompromisowej jakości. Delikatna wełna, piękny połysk oraz długoletnia trwałość - to najważniejsze cechy tej linii. Towarzyszą nam od początku istnienia firmy i niezmiennie trwają do dziś. Naturalne kolory sprawiają, że linia jest ponadczasowa i owiana nutą dyskretnej elegancji. Włókno wełniane w kolekcji DIAMOND KASZMIR przycięte jest na wysokość około 13 mm, co daje odczucie jedwabistej miękkości. Włos na etapie produkcji, zanim zostanie połączony z osnową, jest specjalnie luxowany (impregnowany) naturalną lanoliną, co sprawia, że pięknie się mieni i dłużej zachowuje żywotność. Jest chętnie wybierana przez najbardziej wymagających klientów ze względu na bardzo wysoką jakość i delikatność. Na produkty z kolekcji DIAMOND udzielamy 5 lat gwarancji.

Właściwości wełny

Wyjątkowe właściwości naturalnej wełny predysponują je do stosowania w rehabilitacji i medycynie.

WŁAŚCIWOŚCI ANTYALERGICZNE I ANTYBAKTERYJNE:

Uniemożliwia zagnieżdżaniu się kurzu i roztoczy. Tworzy środowisko nieprzyjazne bakteriom.

WŁAŚCIWOŚCI ANTYREUMATYCZNE:

Łagodzi bóle reumatyczne i stany zapalne. Ułatwia szybszą regenerację mięśni. Poprawia krążenie krwi. Niweluje uczucie odrętwienia i gwałtownych skurczy mięśni.

WŁAŚCIWOŚCI HIGROSKOPIJNE:

Gwarantuje optymalny obieg powietrza. Odprowadza wilgoć na zewnątrz produktu. Nie powoduje uczucia wilgoci na skórze.

WŁAŚCIWOŚCI TERMOAKTYWNE:

Zapewnia optymalną temperaturę ciała. Pomaga zatrzymać ciepło, gdy jest zimno i ochłodzić się, gdy jest gorąco.

prod2.png
prod1.png

Certyfikaty

Podczas produkcji musimy zachować wysokie standardy jakościowe i korzystać tylko ze sprawdzonych i bezpiecznych materiałów. Aby podnieść zaufanie klientów poddajemy nasze produkty regularnej certyfikacji w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi. Wszystkie nasze produkty są certyfikowane znakami: Przyjazny dla człowieka, Bezpieczny dla dziecka, Safe for Baby. 

Znak ekologiczny "Przyjazny dla Człowieka" potwierdza właściwości humanoekologiczne naszych wyrobów i zapewnia, że proces ich wytwarzania jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi w zakresie normatywów higienicznych. Certyfikat jest potwierdzeniem, że w naszych wyrobach nie ma substancji chemicznych i szkodliwych dla człowieka.

Znaki "Bezpieczny dla Dziecka", "Safe for Baby" potwierdzają, że nasze wyroby są bezpieczne i mogą być użytkowane przez młodsze dzieci i niemowlęta. Certyfikaty potwierdzają, że produkty są wolne od substancji toksycznych i niebezpiecznych a konstrukcja wyrobu zapewnia funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.

Certyfikat "WOOLMARK" to jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków na świecie dla produktów z wełny. Wyroby nim oznakowane są wykonane z najwyższej jakościowo, czystej, żywej wełny. Certyfikat ważny jest tylko z numerem licencji. Nasz numer to 0086PL98W. 

Wyroby medyczne

Jesteśmy członkami elitarnego STOWARZYSZENIA WYTWÓRCÓW WYROBÓW MEDYCZNYCH Z DZIANIN WEŁNIANYCH. Posiadamy licencję WOOLBRAND świadczącą o najwyższej jakości produkowanych wyrobów. Nasz numer licencji to S1005/PL/05/2021. Tylko kilka firm może pochwalić się takim certyfikatem. Szukając produktu wełnianego zapytaj o ten dokument. Potwierdza on m.in. że wyroby są wyprodukowane ze 100% czystej, żywej wełny w runie.

Nasze wyroby są objęte stawką obniżoną 8% VAT, gdyż są zarejestrowane jako wyroby rehabilitacyjne w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Wyroby rehabilitacyjne z dzianin wełnianych mogą być stosowane zarówno samodzielnie wytwarzając ciepło w kontakcie ze skórą, jak również w celu przedłużenia efektu cieplnego wywołanego zabiegami fizykalnym, których celem jest uzyskanie leczniczego przegrzania tkanek. Dzięki swoim właściwościom zdrowotnym (poprawa ukrwienia skórnego, podwyższenie progu odczuć bólowych, zmniejszenia napięcia mięśniowego i zmniejszenie lepkości mazi stawowej) mogą być wykorzystane zarówno przed ćwiczeniami ruchowymi – przygotowanie tkanek do ćwiczeń – a także po ich zakończeniu utrwalając osiągnięty efekt terapeutyczny.

prod2.png
b%C3%B3l.png

Schorzenia - profilaktyka

Przedmiotowe wyroby mogą mieć zastosowanie profilaktyczne i lecznicze w następujących stanach i jednostkach chorobowych:

 • reumatoidalne zapalenie stawów
 •  zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
 • choroby zwyrodnieniowo-dyskopatyczne kręgosłupa
 • choroby zwyrodnieniowe stawów obwodowych
 •  stany pourazowe narządu ruchu
 •  choroby naczyń obwodowych
 •  choroby przebiegające z zaburzeniami termoregulacji
 •  nadmierna potliwość
 • w innych schorzeniach według zaleceń lekarza

Wyroby należy stosować po zabiegach termoterapeutycznych w celu przedłużenia terapeutycznego efektu cieplnego. Wyroby mogą być używane w profilaktyce odleżyn.

kołdra z wełny, kołdra z kaszmiru, kołdra z kóz kaszmirskich, kołdra kaszmir, koza kaszmirska, kozy kaszmirskie, kołdra z wełny kaszmir, cashmere, kashmir, kołdra kaszmirowa, kaszmirowa kołdra

Opinie o produkcie:

0

(0 opinie)

NAPISZ SWOJĄ OPINIĘ O Koc Kaszmir 3D

Napisz swoją opinię

Zapytaj o produkt

*Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności