REGULAMIN KONKURSU z okazji „10-lecia Zgranej Rodziny"

odbywający się w dniu 16.03.2024r. (sobota) w godzinach 12-16. Na hali CRS w Zielonej Górze.

TOP 10 BESTSELLERÓW W SEZONIE LETNIM!

Wełna jest doskonała na każdą porę roku! Zauważyliśmy jednak, że część naszych produktów zamawiacie częściej w zimie a inne w lecie. W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was ściągę! :)

Wełna idealna na każdą porę roku!

Naturalna wełna jest idealna na każdą porę roku. Często pytacie, czy wełna jest dobra na lato. Zastanawiacie się również, czy wełna chłodzi w lecie?

Poranne wstawanie – to już nie problem!

Czy gdybyście mieli wymienić najbardziej nielubiany przedmiot w domu, byłby to budzik ? Jeśli taka odpowiedź przyszła Wam do głowy – koniecznie przeczytajcie!

Jak pielęgnować i prać wełnę?

Wszystkie produkty z naturalnej wełny zachwycają swoją naturalnością, wyjątkowymi właściwościami zdrowotnymi i użytkowymi. Należy o nie odpowiednio zadbać, aby służyły nam wiele lat. W kilku prostych radach udzielimy Wam wskazówek, jak należy dbać o produkty wełniane.

Konkurs luty 2022

Z okazji zbliżających się 30-tych urodzin firmy, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest Koc Camel 3D z kolekcji Diamond z naturalnej wełny wielbłądziej o wymiarach 160x200cm i gramaturze 700g/m2. Kliknij w zdjęcie, aby poznać szczegóły.

Nowego początki, potrzebne porządki! O tym, jak nie zwariować w styczniu!

Wraz z nadejściem stycznia stawiamy przed sobą nowe wyzwania i cele, które po dwóch, góra trzech tygodniach okażą się dla większości z nas trudne do kontynuowania. I nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie olbrzymie wyrzuty sumienia i poczucie porażki, które towarzyszą porzuceniu noworocznych postanowień.

Jaka poduszka jest najlepsza dla kręgosłupa?

Czy naprawdę ma znaczenie na czym śpimy? Oczywiście, że tak! Wybór odpowiedniej poduszki może pozytywnie wpłynąć na jakość naszego snu oraz na problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa. Jaką poduszkę zatem najlepiej wybrać?

Wypad w góry: skarpety do zadań specjalnych

Kolorowe, antypoślizgowe, za kostkę, za kolano, wełniane a może syntetyczne? Rodzaj skarpet w góry powinien być wybierany w zależności od aktywności, którą będziemy uprawiać.

Kołdra - jaką wybrać?

Nieczęsto zmieniamy kołdrę, jeśli jednak już się decydujemy na ten krok chcemy wybrać taką, która spełni wszystkie nasze oczekiwania. Na jakie elementy zwrócić uwagę przy wyborze kołdry?